القرآن فارسی

برای کسانی که زبان مادری آنها فارسی هست ، شما می توانید در هر زمان قرآن کریم را به زبان فارسی بر روی تلفن همراه و یا تبلت خود داشته باشید.

به عنوان یک مسلمان، شما نیاز دارید تا همیشه یک کتاب قرآن را با خود داشته باشید. خواندن قرآن کریم یک کار روزانه ی ضروری است. در صورتی که وقت کافی برای در خانه ماندن و خواندن قرآن از روی صفحات شریف آن را ندارید، داشتن قرآن کریم در گوشی هوشمند و یا تبلت شما ایده ی بسیار خوبی است. حتی اگر شما در راه محل کار و مدرسه و یا در راه برگشت به خانه، در مسافرت ، در حال پیاده روی و دویدن باشید، می توانید قرآن بخوانید.
persian-quran-4
این یک برنامه ی نرم افزاری است که شما می توانید قرآن کریم را با ترجمه ی رسمی فارسی یافته و بخوانید. حتی وقتی که آفلاین باشید. این برنامه به شما کمک می کند که در هر زمان و هر جایی که هستید قرآن کریم را با خود داشته باشید.

پس از نصب این نرم افزار بر روی تلفن هوشمند یا هر تلفن همراه دیگری نیازی نیست که شما به اینترنت اتصال داشته باشید. ترجمه ی فارسی را با فونت واضح و روشن مرور کرده و بخوانید. به راحتی صفحات را عقب و جلو کنید و از این که یک قرآن کریم بدون نیاز به     وای فای و اتصال به دیتا ، در جیب خود دارید احساس آرامش کنید.

قرآن فارسی با تمام دستگاه های اندروید سازگار است. این نرم افزار یک کتاب و مرجع رایگان است.
قرآن کریم  به زبان فارسی به چندین فصل (سوره در زبان عربی) تقسیم شده و سوره نیز به آیه ها تقسیم شده است.

https://play.google.com/store/apps/details?id=persian.QURAN

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>